אני מאמין

ערכי החברה - ה"אני מאמין" של חברת שלמה כהן,
חברה לבנין בע"מ

חברת שלמה כהן, חברה לבנין בע"מ הוקמה בשנת 1983, מאז ועד היום החברה צומחת בביטחון ורושמת הצלחות רבות, יציבותה העסקית והכלכלית של החברה לאורך השנים נבעה מדבקות מתמדת ב"אני מאמין" שלנו:

הבנת חלום המגורים של הלקוח

כל תכנון פרויקט מתחיל במחשבה על הלקוח, מהם צרכיו, האישיים המשפחתיים, מה מאפיין את האוכלוסייה שתגור בפרויקט זה וכיצד ניתן לייצר התאמה מקסימאלית לצרכים אלו.

מצוינות בבניה ובאיכות החומרים

שיפור מתמיד וחתירה אין סופית למצוינות בבניה, בבחירת החומרים, באיכות החומרים, בשיטות העבודה, אנחנו תמיד זוכרים שבסוף בסוף משפחה עם ילדים והרבה שמחה יגורו בבית הזה.

התאמה קהילתית

בכל דירה , בכל בנין בכל פרויקט אנחנו מקפידים על בניה המשתלבת בסביבה תוך דגש על התאמה לצרכים הקהילתיים סביבתיים ומגבלות העירוניות הנדרשות..

עבודת צוות

בחירת צוות העובדים, המנהלים בחברה נעשית ללא פשרות, אנשי המקצוע מהטובים ביותר בענף מלווים אותנו מרגע ההתלבטות לרכישת הקרקע ועד לסיום מלא של הפרויקט, האדריכלים, המעצבים, המהנדסים הצוות המשפטי, כולם ללא יוצא מהכלל עוזרים לנו לבנות את חלום המגורים של הלקוח.

שירות וליווי אישי

כבר מרגע הפניה למשרד המכירות או למשרדי החברה הלקוח מרגיש שמקשיבים לו, שהמערכת כולה עובדת למענו, היענות מהירה ומתן סיוע ו/או פיתרון מלא לצרכיו של הלקוח, ליווי של הלקוח מרגע פנייתו אלינו והרבה אחרי כניסתו לבית, לקוח מרוצה זו לא עוד סיסמא . אצלנו זו דרך חיים .

הניסיון שלנו והביטחון הכלכלי

ניסיונה העשיר בבניה של חב' שלמה כהן אלפי משפחות מרוצים, כמו גם חוסנה הכלכלי מעניקים לך הלקוח תחושת ביטחון שמימוש החלום שלך לבית , למשפחתיות הוא אפשרי. אתה בידיים טובות.

בנתינה לקהילה

נתינה היא דרך חיים, אנחנו עושים זאת באהבה, מתוך אמונה שנתינה אמיתית מביאה ברכה ושפע לכל הצדדים.